Profil firmy

Firma ewifoam® GmbH je jedním z předních výrobců akustických izolací a podlahových podkladů na německém trhu. Od začátku roku 2008 je firma ewifoam dceřinou společností firmy Decora S.A., která je zapsána na burze. Spojené firmy Decora a ewifoam s ročním obratem dosahujícím přes 60 milionů Euro jsou evropskou jedničkou v oblasti podlahových doplňků, spolehlivými partnery DIY, maloobchodních i velkoobchodních prodejců, subdodavatelů a průmyslu.

Roční tempo růstu dosahující 30% svědčí o úspěchu jednotlivých obchodních značek firmy, které jsou oblíbené díky koncentraci na potřeby klienta, mnoha inovacím v oblasti výrobků a obsluhy klientů, které jsou výsledkem intenzivního výzkumu a vývoje, ale také díky politice spravedlivých podmínek. Naši zákazníci využívají výhod kvalitní logistiky v rámci spolehlivých a rychlých procesů, které probíhají od momentu objednání do chvíle dodávky a také bezkonkurenčně nízké částky, od které je zboží dováženo bezplatně. ewifoam® nabízí rovněž marketingovou podporu prostřednictvím POS prezentací, systémů podpory prodeje, displejů, regálových systémů, reklamních tabulí, DIY etiket a brožurek.

Již delší dobu je kladen zvláštní důraz na vývoj produktů a designu materiálů pro akustickou izolaci a zlepšení akustických vlastností. Technicko-akustické zkoušky těchto produktů jsou prováděny v našich zvukových laboratořích. Ale nejen technická optimalizace a inovace jsou určujícími hledisky při vývoji našich výrobků. Produkty ewifoam® jsou vyráběny v souladu s platnými bezpečnostními standardy a s přihlédnutím k ochraně životního prostředí. To je zaručeno díky moderním výrobním technologiím a efektivním výrobním procesům.

Aby mohl uživatel plně využívat výhod nabízeného sortimentu s bezkonkurenční strukturou, používá firma ewifoam® efektivní koncepci „tří pilířů“: kromě vlastní výroby realizované pomocí moderních šnekových lisů a balicích linek dbá v oblasti vývoje a výroby na blízkou spolupráci s předními evropskými technologickými specialisty. V neposlední řadě je náš sortiment vyráběn z vysoce kvalitních produktů pocházejících od důvěryhodných dodavatelů.
Dostupné pouze ve specializovaných obchodech
Deutsch English Français Italiano Czech Polish